BlizzCon 2020? Zapomnijcie, moi drodzy…

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 27 Maj 2020
  • Komentuj 0

Jakiś czas temu Blizzard informował, że w tym roku mogą być problemy z cykliczną imprezą BlizzCon. Sami wiecie, pandemia na świecie, a w dodatku w Stanach Zjednoczonych jest gorzej niż w innych zakątkach globu. Deweloperzy uprzedzali zatem, że może być krucho, ale obiecali, że dołożą wszelkich starań, aby konwent się odbył. Niestety, nie udało się i Blizzard potwierdza, że tegorocznego BlizzConu nie będzie.

BlizzCon nie odbędzie się w 2020 roku

Podobno decyzja nie była prosta, ale ostatecznie uznano, że ze względu na bezpieczeństwo uczestników, lepiej w tym roku BlizzConu nie organizować. Utrzymanie higieny pracy oraz dostosowanie się do wszelakich obostrzeń byłoby zbyt wymagające, aby zachować typową konwencję imprezy, dlatego Blizzard nie zamierza ryzykować. Co jednak planują w zamian?

Blizzard podaje, że w 2021 roku przypomni o sobie w ramach konwentu online! Tak, otrzymamy BlizzCon Online, który najprawomocniej odbędzie się na początku przyszłego roku. Nie podano w jakieś dokładnie formie, czy trzeba będzie kupować bilet, jakie łakocie z tego tytułu otrzymamy, ale wiemy, że impreza odbędzie się w zmienionej formie.

Czy jest na co czekać? W zasadzie to tak! Overwatch 2, może jakieś informacje o Diablo IV, prawdopodobnie konkrety na temat WoW Classic: The Burning Crusade, no i teoretycznie powinniśmy być już po premierze dodatku Shadowlands. Jeśli zatem BlizzCon miałby być zatem konwentem online to nie ma się co smucić, bowiem moim zdaniem, wciąż może okazać się fajnym wydarzeniem!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze