Nowe gry w Xbox Game Pass

  • Autor: Bartek Witoszka
  • Opublikowano: 07 Luty 2019
  • Komentuj 0

Usługa Xbox Game Pass dla posiadaczy konsol Microsoftu, w formie jaką znamy obecnie, jest dostępna od czerwca 2017 roku, a dzięki funkcji “Play Anywhere” produkcje z tego abonamentu są również na komputerach osobistych z Windowsem 10. Co miesiąc do “Passa” dodawane są nowe gry, a luty wydaje się wyjątkowo bogaty pod tym względem.

 

Wraz z końcem stycznia Microsoft opublikował zrzut ekranu, na którym zaprezentowano pierwsze litery gier, mających w lutym znaleźć się w usłudze Xbox Game Pass. Graczom chyba spodobało się takie “droczenie”, bo coraz więcej wydawców wypuszcza “teasery” czy wręcz organizuje całe kampanie skupione na budowaniu napięcia - akcja wypuszczenia fragmentu rozgrywki Cyberpunka 2077 w sierpniu zeszłego roku, to chyba dobry przykład. Można to lubić, można nie lubić, ważne, że działa.

 

W środę pokazano, co to dokładnie będą za gry; już dziś posiadacze abonamentu mogą pobrać Shadow of the Tomb Raider, pierwszy sezon The Walking Dead i Pumped BMX Pro. W walentynki - po powrocie do domu z romantycznej kolacji ze swoją drugą połówką - będzie można przetestować de Blob, czyli wariację na temat Splatoon, które powinno być dobrze znane posiadaczom Wii U, a teraz Switcha. Jeśli nie graliście, sprawdźcie koniecznie. Dzień później nadejdzie wielki wydarzenie, bowiem swoją premierę będzie miał wielokrotnie przekładany Crackdown 3 - zamiast wydawać na niego 250 złotych wystarczy kupić abonament. Tak, podobnie jak w przypadku Sea of Thieves, dostępna jest 14-dniowa wersja próbna. Odsyłam do tekstu Adam, w który dokładnie wytłumaczył, co i gdzie należy kliknąć, żeby z niej skorzystać. Ostatnią tytułem jest Batman: Return to Arkham, czyli odświeżona edycja dwóch pierwszych odsłon serii Batman: Arkham stworzonej przez Rocksteady (Batman: Arkham Asylum i Batman: Arkham City).

 

Gdyby nie sesja i inne obowiązki, pewnie bym skorzystał, zwłaszcza, że na mojej liście “do ogrania” znajdują się najnowsze przygody pani archeolog Croft. A i jeszcze jedno - pierwszy miesiąc Xbox Game Pass jest teraz przeceniony i kosztuje 4 złote, następne kosztują już 40, jednak warto pamiętać, że subskrypcję można anulować w dowolnym momencie.

 

[Źródła: Microsoft.com, PurePC.pl]   

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze