''Transmisja danych'' Cyberpunka

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 27 Sierpień 2018
  • Komentuj 14

Nie możecie doczekać się publicznego pokazu gameplaya z Cyberpunka? Być może ten czai się już za rogiem. Na kanale CDP Red na Twitchu trwa właśnie ''transmisja danych''. Z pozoru nic nieznaczące rzędy liter i cyfr ogląda ponad 10 tysięcy ludzi!

Redzi wiedzą jak rozkręcać hype. Poprzedniej zimy wrzucili na Twittera jedno krótkie ''beep'' i świat graczy dostał małpiego rozumu. Pojawiły się niesamowite teorie co do tego jak owe ''beep'' rozumieć. Niektóre sprawiały, że łapaliśmy się z niedowierzania za głowę, przez inne zaczęliśmy sobie stawiać pytanie ''a może ten koleś rzeczywiście ma rację?''

Teraz CD Projekt Red serwuje nam kolejną zagwozdkę. Jeśli udacie się na kanał Twitch Redów to zobaczycie, że studio właśnie prowadzi tam audycję na żywo (stan na godzinę 11:30). Nie, nie jest to gameplay z Cyberpunka, nie jest to też żaden nowy trailer. Jedyne co widzimy na ekranie to ciągle zmieniający się rząd nic nie znaczących, z pozoru oczywiście, znaków. Zobaczcie:

Przypomina to nieco początek pokazu Cd Projekt Red z E3, kiedy na ekranie pojawiły się kody do Wiedźmina 3. Co kryje się za tajemniczą transmisją i co jest na jej końcu? W każdym z przypadków odpowiedź brzmi: nie mamy pojęcia. Możemy sobie jednak nieco pospekulować: być może po zakończeniu ''transmisji'' w końcu dostaniemy pierwszy publiczny pokaz z rozgrywki Cyberpunka 2077. W grę wchodzi też jeszcze kolejny trailer i... no właśnie, macie jeszcze jakieś pomysły?

Może data premiery? Chyba nikt by się tu na takie informacje nie obraził.

Mamy tu do czynienia z kodowaniem Base64?

[źródło twitch.tv]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze