Sea of Thieves darmowe przez 2 tygodnie!

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 20 Marzec 2018
  • Komentuj 3

Dołącz do darmowego triala Xbox Game Pass i graj w Sea of Thieves

Ahoj piraci! Rozłożyliście już żagle? Kierunek ustawiony? Nie? 250 złotych to jednak sporo, ale Microsoft ma dla Was rozwiązanie w postaci triala do Xbox Game Pass. Dzięki temu w Sea of Thieves, i w kilkadziesiąt innych gier, zagracie przez dwa tygodnie całkowicie za darmo.

Wszyscy...eee... na pokład?

W końcu mamy interesujący exclusive na Xboxa? Teraz wszyscy możemy się przekonać jak w praktyce wygląda zabawa z grą Rare. Kiedy mówię wszyscy, to nie mam na myśli tych, którzy wyciągnęli 250 złotych na grę (auć!), ale dosłownie wszystkich. Sea of Thieves już w dniu premiery dołączył do Xbox Game Pass. Oznacza to, że każdy kto płaci abonament (30 zł w miesiącu) ma dostęp do tej gry, a Wy możecie z tego skorzystać nie płacąc ani grosza!

Wystarczy, że wejdziecie pod ten link i z dwóch dostępnych w menu opcji wybierzecie ''Xbox Game Pass - 14-dni, wersja próbna''. Microsoft każe Wam się oczywiście zarejestrować (zapyta też o formę płatności jeśli zdecydujecie się przedłużyć triala), więc Ci, którzy jeszcze tego nie zrobili szykują się na wypełnianie tabelek. Ale warto! I tutaj ważne: po dwóch tygodniach sami musicie zrezygnować z Passa, w przeciwnym razie Microsoft automatycznie go przedłuży.

Potem już tylko trzeba wybrać Sea of Thieves, ściągnąć, zainstalować i cieszyć sie otwartym morzem! Do zobaczenia po drugiej stronie armatniej lufy!

[źródło: microsoft.com]

Dołącz do darmowego triala Xbox Game Pass i gaj w Sea of Thieves


 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze