Ninja pisze książkę o byciu graczem

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 30 Lipiec 2019
  • Komentuj 5

Pięć minut sławy Tylera "Ninja" Blevinsa chyba już minęło. Dał się poznać światu, gdy Fortnite Battle Royale zyskiwało na popularności. Pobił rekord Twitch.tv, jeśli chodzi o oglądalność. Był na pierwszych stronach zagranicznych gazet i magazynów. Pojawił się u Ellen, świętował publicznie Nowy Rok w Nowym Yorku. Generalnie swojego czasu wszędzie było go pełno i w sumie śmiało można nazwać go celebrytą. Jak sam jednak podkreśla, przede wszystkim jest graczem. I nikt nie zaprzeczy, że całkiem utalentowanym. W jego dorobku brakowało właściwie książki, ale i to już powstaje. Nie wierzycie?

Ninja pisze książkę o byciu niepowstrzymanym graczem

Tyler "Ninja" Blevins pisze książkę (właściwie to trzy książki) o tym, jak każdy z nas, noobów, może zostać niepowstrzymaną maszyną gamingową. Wyjdzie ona w sierpniu i będzie nosiła tytuł „Ninja: Get Good”. Znajdziemy w niej obietnicę zdradzenia tajemnic profesjonalnego gracza oraz wiele porad, jak dostać się na szczyt.

Mało? Ninja doradzi również, jak dobrać najlepszy sprzęt, w jaki sposób należy trenować, zaplanować strategię streamów oraz poprowadzić drużynę do zwycięstwa. W tym samym miesiącu pojawi się notatnik z Ninją, w którym znajdziemy porady dla graczy, naklejki oraz motywatory. Tak, ten notatnik zaliczany jest, jako druga „książka”. Co zatem będzie trzecią „książką”?

Graficzna nowelka, Ninja: The Most Dangerous Game, przedstawiająca jego niezrównane umiejętności oraz wiedzę. Ninja podobno aktywnie współpracuje przy tym dziele z Justinem Jordanem. Za ilustracje odpowiadać ma Felipe Magaña - dzieło wydane zostanie w grudniu.

Jeśli chodzi o Get Good, to wydawcą książki będzie wydawnictwo Ebury. Emma Smith to osoba odpowiedzialna za bezpośrednią edycję książki Tylera "Ninja" Blevinsa. Zapewnia ona, że autor podzielił się w swoim dziele ogromną wiedzą. Mamy otrzymać praktyczną książkę o sztuce i nauce gamingu. Z książki mamy np. dowiedzieć się, jak zostać następnym Ninją (np. olać studia?:D)!

Cóż mogę dodać? Jestem przekonany, że książka Ninjy znajdzie swoich odbiorców i pewnie sprzeda się wyśmienicie. Nie wiem czemu, ale mam jednak pewne obawy o jakość zawartości. Z drugiej strony, co ja tam wiem – w końcu nigdy nie byłem profesjonalnym graczem.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze