Drake nagra piosenkę o Fortnite, jeśli…

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 12 Kwiecień 2018
  • Komentuj 3

Zakładam, że wszyscy już słyszeli o tej sprawie. Mam na myśli rapera Drake’a, grającego w Fortnite Battle Royale ze znanym streamerem o pseudonimie Ninja. Ta nietypowa kolaboracja sprawiła, że rekord oglądalności Twitch.tv został pobity, a media eksplodowały. Co stanie się teraz, gdy Drake nagra piosenkę o grze Epic Games?

Nie, to nie żart, ale zacznijmy od początku. Niedawno Tyler "Ninja" Blevins ponownie zagrał z Drake’iem w Fortnite Battle Royale. Pomiędzy nimi wywiązała się ciekawa dyskusja, z której wynika, że raper bardzo chętnie umieściłby Fortnite w swoich następnym albumie muzycznym (piosenka/zwrotka, nie wiadomo jaką miałoby mieć to formę). Artysta stawia jednak jeden warunek. Jaki?

Oczekuje, że Epic Games doda najpierw jego charakterystyczny taniec z utworu Hotline Bling, jako emotkę w grze. Na ten moment nie ma jeszcze odzewu ze strony deweloperów, ale znając ich podejście do tematu, możemy spodziewać się, że ”memiczne” ruchy rapera już niedługo będą dostępne w Fortnite Battle Royale.

Jak zatem widzicie, jesteśmy świadkami pewnej popkulturowej rewolucji. Kto by pomyślał, że świat gier będzie przenikał się aż tak z innymi rynkami. Nikt również nie zaprzeczy, że Fortnite Battle Royale jest aktualnie najpopularniejszą grą na świecie!

Tak na marginesie wspomnę, że podczas meczu Drake stwierdził, że da streamerowi 5 tysięcy dolarów, jeśli ten doprowadzi do ich zwycięstwa w aktualnym meczu (grali Duo). Nie musicie zgadywać – Ninja w swoim stylu udowodnił, że nie ma sobie równych i wygrał.

[źródło: kotaku.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze