Szesnastoletni mistrz Fortnite World Cup

  • Autor: Michał Wojewódka
  • Opublikowano: 29 Lipiec 2019
  • Komentuj 2

Fortnite od Epic Games jest jedną z najpopularniejszych gier typu battle royale, a niedawno najlepszych mogliśmy oglądać podczas finałów Fortnite World Cup. Wiadomo, że gra ta jest domeną młodszego pokolenia graczy, jednak czasem to ile mają lat czempioni Fortnite potrafi zaskoczyć.

Fortnite World Cup Bugha

Fortnite World Cup - turniej młodego pokolenia

Każdy gracz usłyszał chyba w swoim życiu, że giereczki to zabawa i trzeba kiedyś dorosnąć. Ciekawe, czy to samo od rodziców usłyszał Kyle Bugha Giersdorf, szesnastoletni zwycięzca Fortnite World Cup 2019, który jako wygraną otrzymał 3 miliony dolarów. Ten młody gracz w finale zdeklasował przeciwników zdobywając 59 punktów, podczas gdy zdobywca 2 miejsca zgromadził ich zaledwie 33. Równie zaskakujący jest wiek zdobywcy 5 miejsca, albowiem Thiago k1nG Lapp ma zaledwie 13 lat, a teraz dzięki Fortnite wraca do Argentyny bogatszy o 900 000 dolarów. Na portalu Twitter ukazał się wpis pokazujący jak wiele nerwów kosztowała go ta rywalizacja.

 

W rozgrywkach solowych na Fortnite World Cup nie zabrakło też Polaków. Nasz kraj reprezentowali: Maciej teeq Radzio, Jarosław JarkoS Kaleta i Łukasz Luki Król zajmując kolejno 43, 52 i 82 miejsce.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze