I Ty możesz zostać bałwanem w Fortnite!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 23 Styczeń 2019
  • Komentuj 0

Tak wiem – Fortnite Battle Royale to gra dla dzieci. Owszem, mnie budowanie również denerwuje, bo cholerne małpy zamiast strzelać się ze mną, to skaczą po ekspresowo tworzonych konstrukcjach. Jestem za stary na takie wygibasy. Nie zmienia to jednak faktu, że Epic Games w całkiem ciekawy sposób rozwija swoją sztandarową produkcję!

Kilka dni temu wystartował kolejny event. Poprzedziło go pojawienie się lodowej kuli nad najwyższym szczytem na mapie. Wspomniany przedmiot zmienił się w zegar, odliczył czas, a następnie eksplodował. Tak do Fortnite Battle Royale przybył Ice King.

Co zrobił ten nietypowy władca, którego widać z niemal każdego krańca mapy? Pokrył całą mapę śniegiem i przywołał lodowe zombie. Związane są z tym różnorakie wyzwania, które pozwolą graczom zdobyć przedmioty kosmetyczne.

To jednak nie wszystko! Na serwerach gry pojawiła się również aktualizacja zawartości. Wprowadzono do Battle Royale Podstępnego Bałwana. Tak, dobrze czytacie – Podstępnego Bałwana. To przedmiot maskujący, który pozwoli nam wcielić się w – teraz uwaga, niespodzianka – bałwana!

Do tej pory jedynym przedmiotem maskującym był krzak, ale poza efektem wizualnym nie robił nic więcej. Podstępny bałwan z kolei ma kilka ciekawych funkcji. Przykładowo nie musimy się koniecznie w niego przebierać. Można go zwyczajnie rzucić przed siebie, aby służył jako osłona. Ma 100 punktów życia, więc przyjmie na siebie kilka pocisków.

Co ciekawe, gdy się w niego przebierzemy, to również działa on jako tarcza z taką samą ilością punktów HP. Niestety, podczas bycia bałwanem nie możemy korzystać z innych przedmiotów lub przechodzić do trybu budowania. Niemniej nikt nie zabroni nam się podstępnie skradać!

Mają pomysły, prawda?:)

[Źródło: Fortnite]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze