Tak wyglądają Netflixowi Geralt, Yennefer i Ciri!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 01 Lipiec 2019
  • Komentuj 8

Od czasu, gdy ekipa Netflixa kręciła Witchera na Ogrodzieńcu, wszystko jakoś ucichło. Pojawiła się co prawda plotka o przedświątecznej premierze, bo podobno Witcher Netflixa zadebiutuje już 20 grudnia, ale właściwie jest na tyle prawdopodobna, że pozostaje jedynie czekać na jej przyklepanie. To czekanie opłaciło się, bo dzisiaj w końcu zobaczyliśmy oficjalną wizję Lauren S. Hissrich i jej zespołu pracującego dla Netflixa nad serialowym Wiedźminem. 

Witcher - zobacz oficjalny plakat i zdjęcia promocyjne serialu Netflixa!

Na zdjęciach poniżej widzimy oficjalny plakat, pierwszy zresztą, który promuje Wiedźmina od Netflixa. Geralt grany przez Henry'ego Cavilla wygląda jako wiedźmin dość korpulentnie, ale jego wygląd zdecydowanie przypasuje się do wyobrażeń fanów. Jedyna rzecz której brakuje łowcy potworów, to drugi miecz! Celowy zabieg, czy pomyłka? 

Ciri Witcher Netflix

henry cavill geralt wiedźmin netflix 

Geralt Witcher Netflix

Yennefer witcher netflix

Geralt Wiedźmin netflix

Yennefer Wiedźmin netflix

Ciri Wiedźmin netflix

Jak podobają Wam się zdjęcia? O ile Geralt i Ciri wyglądają bardzo dobrze, to wciąż wiele obaw w fanach budzi postać Yennefer. Mimo fioletowych oczu wciąż nie wpasowała się w zbudowane przez CD Projekt Red wyobrażenie Yen. 

Dajcie znać co myślicie o pierwszych, oficjalnych zdjęciach promujących Wiedźmina Netflixa. Kto wypadł najlepiej? Komu czegoś zabrakło (oprócz oczywiście drugiego miecza Geralta)?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze