Postaw na Geralta

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 30 Maj 2017
  • Komentuj 5

Kiedy gruchnęła wieść, że Netflix razem z Bagińskim zrobią serial o Gerlacie w Polsce zawrzało: kto zostanie odtwórcą głównej roli? Teraz możecie się o to założyć na poważnie.

Nie będzie przesadą jeśli napiszę, że netflixowy Wiedźmin Bagińskiego to dla naszego półświatka jedna z najważniejszych informacji ostatnich tygodni. Od czasu Dzikiego Gonu popularnośc naszego kochanego zabójcy potworów rozciągnęła się na cały świat, a adaptacją prozy Sapkowskiego interesowali się najwięksi.

O jakość serialu specjalnie bym się nie martwił, w końcu będzie za nią stał Netflix i Platige Films Bagińskiego, ale oczywiście bardzo dużo zależy od tego kto ostatecznie wcieli się w główną postać serialu - Geralta z Rivii. 

Karolak? Adamczyk? Pazura? Ktokowiek z Polaków ma szansę na rolę?

A o tym na razie jeszcze cisza, ale Wy już teraz możecie postawić swoje ciężko zarobione pieniądze na swojego ulubionego kandydata. Jeśli w tej roli widzicie Tomasza Karolaka to za każdą postawioną złotówkę dostaniecie od portalu lvbet.pl aż... 999 złotych! Stawiacie stówkę, Karolak zostaje wiedźminem, a Wy jesteście bogatsi o prawie 100 tysięcy złotych. 

Na nieco mniej wyceniany jest Piotr Adamczyk (501:1), Cezary Pazura (751:1), czy Michał Żebrowski (251:1). Jak widzicie bukmacherzy niespecjalnie wierzą, że to własnie Polak zostanie u Bagińskiego Geraltem

Najmniej dostaniecie jeśli postawicie, że '"Rzeźnika z Blaviken'' zagra Mads Mikkelsen (3,50:1), Nikolaj Coster-Waldau (4:1) i Josh Holloway (4:1). Pod uwagę brany jest też Vigo Mortensen (Aragorn z LotRa), Hugh Jackman, Michael Fassbender czy Gerard Butler. Talentów na pewno nie zabraknie, o ile to ktoś typowany przez bukmacherów ostatecznie wcieli się w Geralta.

A tego oczywiście nadal nie wiemy, choć w tej karuzeli nazwisk znalazłoby się kilku naprawdę pożądnych kandydatów, którzy bez kompleksów mogliby spróbować swoich sił jako wiedźmin. Macie już jakieś swoje typy? Ja stawiam na Madsa! 

Bukmacherzy najmniej płacą za Madsa

[źródło: lvbet.pl]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze