Wiedźmin na Netflixie!

Czas ruszyć z karuzelą nazwisk - kto będzie Geraltem?!

Czas ruszyć z karuzelą nazwisk - kto będzie Geraltem?!

No to gruchnęło wieścią! Przed paroma minutami na facebookowym profilu Platige Image ujawniono, że należące do Tomasza Bagińskiego studio będzie tworzyło dla Netflixa serial na podstawie opowiadań Sapkowskiego! I będzie to historia o pewnym białowłosym wiedźminie, rzekomo pochodzącym z Rivii. ''Później mówiono, że człowiek ten nadszedł od północy od bramy Powroźniczej'' napisano w pierwszym zdaniu wpisu na Facebooku, co chyba dość wyraźnie odpowiada na pytanie ''których opowiadań?''.

„Później mówiono, że człowiek ten nadszedł od północy od bramy Powroźniczej”. Ten cytat zna każdy fan sagi “Wiedźmin”....

Opublikowany przez Platige Image na 17 maja 2017
Wpis potwierdza to co było mówione już wcześniej - współtwórcą serialu będzie Sean Daniel Company, twórcy między innymi Króla Scropiona 3, Alfie'ego czy tegorocznej Mumii z Tomem Cruisem. Przy serialu na pewno będzie pracował sam Bagiński, który wymieniany jest jako jeden z reżyserów całego cyklu. Baginński zdążył się już wcześniej wypowiedzieć co do wizji Geralta, ale niestety nadal nie znamy nazwiska aktora, który wcieliłby się w Białego Wilka. Wpis nie ujawnia też, kiedy serial miałby ewentualnie na Netflixie zadebiutować, ale we wpisie napisano, że spotkania ekipa ma już za sobą i można ruszać z produkcją. ''Stało się'' piszą sakramentalnie filmowcy z Platige Image.

Panie Tomaszu, trzymamy kciuki!

Panie Tomaszu, trzymamy kciuki!

[źródło: facebook.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze