Lucifer pod skrzydłami Netflixa wraca w maju!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 10 Kwiecień 2019
  • Komentuj 2

Mało brakowało, a z Lucyferem pożegnalibyśmy się na zawsze. Po wielu dniach batalii fanów z producentami, 15 czerwca Netflix wysłuchał błagań i poddał się akcji #savelucifer. Dzięki 1,5 milionowej społeczności fanów, 18 sierpnia rozpoczęły się zdjęcia do 4 sezonu serialu o władcy piekieł na wakacjach.

Jeśli ktoś zastanawia się jak to jest możliwe, że Tom Ellis wygląda na teaserze tak obłędnie, to wystarczy spojrzeć na jego zdjęcia z Instagrama. Siłka, siłka i jeszcze raz siłka, tylu zdjęć z siłowni to nawet Fit Loversi nie mają! :)

To co jednak zastanawia najbardziej, to fabularne nawiązania do końcówki poprzedniego sezonu. W dodatkowym materiale po zakończeniu 3 sezonu CW wypusciło odcinki finałowe, w których Chloe Decker poznała prawdziwą tożsamość Lucyfera. Czy Netflix nawiąże w scenariuszu do tego wydarzenia? Czy ten wątek zostanie pominięty i wrócimy do standardowych spraw pani detektyw i jej partnera? Wszystkiego dowiemy się za niecały miesiąc, bo serial pojawi się na Netflixie 8 maja, ale jedna z aktorek grająca serialową Maze. Podobno pada kwestia, w której Chloe żali się na swoją nową wiedzę i dowiaduje się, że Linda również wiedziała o tożsamości diabła.

– Ona powie: "Nawet nie wiesz, jaką presję odczuwa jedyny człowiek, który o tym wie", na co Maze odpowie: "Cóż, jeśli mam być szczera, Linda przyjęła to o wiele lepiej od ciebie", a Chloe na to: "Czekaj, o czym ty mówisz?" – opowiada aktorka.

Wygląda na to, że Chloe jednak będzie pamiętać te finałowe wydarzenia, a nam przyjdzie obserwować tę niecodzienną sytuację.

[Źródło:tvline.comtwitter.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze