Dziesięć lat z Komandor Shepard

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 08 Listopad 2017
  • Komentuj 10

Ostatnio dekadę swojego życia obchodził Wiedźmin. CDP Red wydało z tej okazji wspaniały, wspominkowy materiał, w którym zobaczyliśmy ulubionych bohaterów. Tak się składa, że swoje dziesięciolecie obchodzi również inna, bardzo ważna trylogia. Mass Effect już 20 listopada będzie obchodzić swoje 10te urodziny, a wczorajsze święto N7 Day było świetną okazją do wypuszczenia przez BioWare swoich wspominek.

Dodatkowo w sklepie pojawiły się specjalne koszulki okazjonalne, które dostępne są w promocyjnej cenie. 

Dlaczego ta seria była tak wspaniałym sukcesem i zdobyła miłość fanów na całym świecie? Dlaczego ugięła się przed wyższością Wiedźmina i jaka prawdopodobna przyszłość czeka markę? Szykuje materiały, zbieram dowody i uczcimy 20 listopada poległych bohaterów! 

Tym czasem posłuchajcie jak twórcy wspominają swoją serię, i za co kochają uniwersum Mass Effecta. Można się wściekać na EA, można obrzucać ich błotem za Andromedę, ale czy zapomnimy o ME? Raczej nigdy.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze