Wiedźmin Netflixa w tym roku!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 17 Kwiecień 2019
  • Komentuj 1

Cóż więcej można dodać do tego tytułu? Najbardziej wyczekiwana przez fanów Wiedźmina premiera odbędzie się w tym roku. Na Netflixie serial zadebiutować ma w ostatnim kwartale 2019.

Informacje potwierdził Ted Sarandso, Chief Content Officer Netflixa, który przekazał również wieści na temat innych seriali, w tym powrotu 3 sezonu The Crown w okolicy 3 kwartału miesiąca. 

Przy okazji podpowiem, że w Wiedźminie Netflixa gra polski aktor Maciej Musiał, który wystąpił w najnowszym odcinku Kuba Wojewódzki Show i jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej o roli, jak ją dostał i dlaczego zagra sir Lazlo, to odsyłam Was na Player.pl.

Znana twarz, znane krajobrazy, bo przecież ekipa dopiero co kręciła Wiedźmina w Polsce na Zamku Ogrodzieniec, ale czy i klimat zachowają znany nam z książek? Zobaczymy jeszcze w tym roku!

[Źródło:deadline.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze