Ubisoft rozdaje prezenty.

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 27 Październik 2017
  • Komentuj 4

Nowy Asasyn zbiera bardzo przyjemne recenzje. Na Metacritics średnia ocen wynosi 85. Twórcy gry są zadowoleni, a polscy fani zaraz też powinni tacy być, ponieważ Ubisoft rozdaje za darmo pakiet plemienny. Lubimy takie premiery!

Dzisiaj, po dwuletniej przerwie, do sklepów trafiła nowa odsłona Asasyna. Zarówno gracze PC jak i PS4 oraz Xbox One mogą już cieszyć się długo oczekiwaną produkcją z polskimi napisami. Z okazji powrotu znanej i lubianej marki, polski dział Ubisoftu rozdaje 10 tysięcy kluczy na gratisowy pakiet plemienny. Co zawiera?

Przede wszystkim rzadkie itemy. Ciężką broń obuchową ''Czaszkołup'', długie berło rytualne, a do tego tarczę i rumaka, oba wystylizowane w plemienne wzory. 

Aby otrzymac kod nalezy wejść na stronę www.kodyaco.pl. Spieszcie się, bo promocja trwa tylko do wyczerpania zapasów!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze