Fallen Ghosts w maju

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 16 Maj 2017
  • Komentuj 0

Dla posiadaczy przepustki DLCek wchodzi 30 maja, reszta poczeka do 6 czerwca

Dla posiadaczy przepustki DLCek wchodzi 30 maja, reszta poczeka do 6 czerwca

Jeśli macie przepustkę sezonową to już 30 maja będziecie mogli zagrać w dodatek Fallen Ghosts do Wildlands. DLC zaoferuje 15 nowych misji, trzy nowe regiony, czterech nowych bossów i nową frakcję przeciwników. Kartel Santa Blanca został zniszczony, wydawałoby się że Duchom udało się osiągnąć cel i pozbyć się sicarios z Boliwii. Jednak pustka jaka powstała po Santa Blanca nie może długo pozostać niewypełniona i w Boliwii wybucha wojna domowa, w której siły Unidadu okazują się niewystarczające. Na scenę wkracza nowa organizacja o nazwie Los Extranjeros, która za cel stawia sobie pozbycie się wszystkich amerykanów z Boliwii. Oczywiście celem numer jeden stają się niewinni ''norteamericanos'', którym z pomocą musi przybyć nasz oddział. Niestety nie wszystko idzie zgodnie z planem, bo transportujący nas helikopter ulega zniszczeniu, a za naszą drużyną w pogoń zostaje wysłany elitarny oddział Los Extranjeros.

Poznajcie Los Extranjeros

Poznajcie Los Extranjeros

''Spotkacie cztery rodzaje żołnierzy Los Extranjeros'' napisało na swoim blogu Ubi. Mowa o ciężkozbrojnych najemnikach szczególnie niebezpiecznych na krótki dystans, elitarnych snajperach z wykrywaczami ruchów, żołnierzach wyposażonych w sprzęt do zakłócania sygnałów elektronicznych i operatorach sił specjalnych wyposażonych w urządzenie maskujące, które sprawia, że są niemal niewidoczni dla gołego oka. Na szczęście boosta otrzymają także same Duchy. Rozgrywkę w Fallen Ghosts rozpoczynamy na 30 poziomie, do gry wejdą jeszcze nowe gadżety, umiejętności i uzbrojenie. Kierowani przez nas bohaterowie będą mogli więcej czasu spędzić pod wodą, dostaną skilla, który ''wyostrza zmysły'' czy specjalne drony. Ubi obiecuje dodać sześć nowych pukawek, w tym kuszę z wybuchającymi bełtami. Dla tych, którzy nie zdecydowali się na zakup przepustki sezonowej Fallen Ghosts pokaże się 6 czerwca.

Sporo czasu spędzimy na bagnach taplając się w błocie

Sporo czasu spędzimy na bagnach taplając się w błocie

[źródło: blog.ubi.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze