20 minut w Boliwii

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 22 Styczeń 2017
  • Komentuj 5

Duchy nadejdą 7 marca

Duchy nadejdą 7 marca

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands, jawi się jako gra stworzona przede wszystkim pod tryb kooperacji, ale Ubi chce pokazać, że pojedynczy gracz też będzie bawił się świetnie.  Tym razem zadaniem Duchów jest odbicie z rąk kartelu kapłanki voodoo, co w tym przypadku oznacza infiltrację obozu pełnego żołnierzy Santa Blanca. To, jak gracz podejdzie do misji zależy właściwie tylko od niego, bo Wildlands będzie oferowało największą planszę do gry w historii wszystkich produkcji od Ubi.
Jako, że mamy do czynienia z misją dla pojedynczego gracza, to na filmie zobaczycie w jaki sposób kierować poczynaniami pozostałych trzech komandosów z oddziału. Ubi pokazuje też, jak dalece możemy ''budować'' bronie pod własne preferencje, jak wygląda przesłuchiwanie członków kartelu oraz jakie opcje do wyboru ma gracz rozwijając swoją postać. Problem? Pamiętajcie, to Ubisoft! Firmie w przeszłości zdarzało się nieco na wyrost mówić o swoich nadchodzących tytułach (patrz The Division), ale jeśli deweloperom uda się spełnić wszystkie złożone nam obietnice, to szykuje nam się jeden z najlepszych kooperacyjnych shooterów tego roku.

671 grains of diplomacy

671 grains of diplomacy

[źródło: ubisoft.us]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze