Matura z Gier 2018

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 15 Czerwiec 2018
  • Komentuj 0

Matura z Gier 2018 - oficjalna strona.

Tegoroczni maturzyści już odpoczywają, ale przed nami najważniejszy egzamin. Czwarta edycja Matury z Gier rusza już w tę niedzielę o godzinie 18. Przybywajcie tłumnie, by sprawdzić Waszą wiedzę z gier.

Jeżeli macie ukończone 16 lat i chcecie wziąc udział w organizowanej przez chłopaków maturze, by zawalczyć o rewelacyjne nagrody od HyperX, to stawcie się w niedziele o 18 na streamie u Kyca lub Łosia. Pamiętajcie, by przyjść przed czasem, jak to na maturze! 

Matura z Gier u Łosia

Matura z Gier u Kyca

Zwycięzca Matury z Gier otrzyma klawiaturę HyperX Alloy oraz Destiny 2, zaś dwie kolejne osoby z najwyższymi wynikami dostaną słuchawki HyperX oraz gry Frostpunk i Escape From Tarkov. 

Sprawdźcie swoją wiedzę w 50 pytaniach zamkniętych jednokrotnego wyboru. Pamiętajcie, że oprócz punktów liczy się również szybkość wysyłania arkuszy, więc nie zwlekajcie z odpowiedziami zbyt długo. Powodzenia!

Matura z Gier 2018 - oficjalna strona.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze