Zostań Wielkim Łowczym!

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 08 Czerwiec 2016
  • Komentuj 0

Zobacz Wielki Turniej Łowiecki Łosia i Kyca!

Kto z Was zgarnie tytuł najlepszego łowczego?

Kto z Was zgarnie tytuł najlepszego łowczego?

Las, godzina 5:00, w okół was poranna mgła - nagle słyszycie w pobliskich krzakach odgłosy zwierzyny, oddajcie strzał i... tak! Właśnie upolowaliście samca jelenia białoogoniastego! 11 czerwca streamerzy Kycu i Łosiu zapraszają Was do wzięcia udziału w turnieju organizowanym w grze The Hunter, w której jak już się pewnie domyśliliście wcielacie się w myśliwego. Nie musicie obawiać się, że nie macie gry - można ją ściągnąć zupełnie za darmo ze strony producenta lub ze Steama. Zasady wydają się proste - komu uda się upolować największego jelenia białoogoniastego (wirginijskiego) ten zostanie ogłoszony zwycięzcą. Ale uwaga! Liczą się jedynie wyniki uzyskane 11 czerwca, polować możecie od północy do północy. Swoje wyniki wysyłajcie do niedzieli 12 czerwca do godziny 18:00.

Sprawa wcale nie jest taka prosta!

Sprawa wcale nie jest taka prosta!

Streamerzy nie zapomnieli o nagrodach dla najskuteczniejszych myśliwych - ten z Was, który upoluje najdorodniejszego jelenia będzie mógł wybrać jedną z czterech nagród:  theHunter 2016 Pathfinder Starter Pack, 1000 eMS (waluta w grze The Hunter), Rocket LeagueThe Crew lub bon na G2A na 10 Euro. Drugi najlepszy wyniki zostanie nagrodzony 500-cioma eMS lub bonem na G2A o wartości 5 Euro. Choć dobrze wiemy, że nie o nagrody tutaj chodzi, a o samą adrenalinę ; ) W razie jakichkolwiek pytań Łosiu zaprasza Was na swoje streamy, w których odpowie na wszystkie nurtujące Was pytania. Sobotni stream u Łosia zacznie się o godzinie 17:00. Podsyłam Wam jeszcze link do pełnego regulaminu turnieju - o tutaj. Tam też znajdziecie informację w jaki sposób zgłaszać swoje wyniki. Nie pozostaje nic innego jak życzyć szczęśliwych łowów! Do zobaczenia na rykowisku! PrBwOJv

Zobacz Wielki Turniej Łowiecki Łosia i Kyca!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze