Gamingowe Mikołaje - wyniki!

  • Autor: Kycu
  • Opublikowano: 22 Grudzień 2018
  • Komentuj 0

Witajcie! Dzisiaj upływa czas ogłoszenia wyników, tak więc jesteśmy! W terminie napłynęły łącznie 24 prace, z których jako jury musieliśmy wybrać dwie, które otrzymają nagrody. Dodatkowo Wy, jako społeczność Ja, Rock! przyznawaliście w głosowaniu specjalną nagrodę publiczności.

Wybór jury był bardzo ciężki, prace były najróżniejsze - od stosowanych technik, po umiejętności. We wszystkie jednak włożono wiele serca! :) Z tego powodu zanim ujawnimy zwycięzców, chcieliśmy przekazac wszystkim uczestnikom, którzy nie znajdą się na podium, że w okresie między Świętami a Nowym Rokiem otrzymają mailowo upominki w postaci drobnych gier :)

Skoro ustaliliśmy, że każdy jest zwycięzcą to możemy ogłaszać podium:

Miejsce nr 1 - Jazz Jack Rabbit autorstwa Lupushii


Miejsce nr 2 - Świąteczny Tyrael autorstwa Gabriela R.


Miejsce nr 3 - Crashing Christmas autorstwa Ani Sz.

Trzeba dodać, że prace te (jak i kilka poza podium) bardzo zażarcie walczyły o nagrody i do ostatniego momentu nic nie było jasne i oczywiste ;) 
Dodatkowo, społeczność Ja, Rock! nagrode publiczności, przyznała pracy Crashing Christmas, więc praca to ottrzymuje dwie nagrody (puczliczności  za zajęcie 3 miejsca).

Bardzo chcielibyśmy podziękować wszystkim za udział i czas poświęcony na przygotowanie prac. Jest to 3 z kolei edycja konkursu, a Wy wciąż nas zaskakujecie. Trzymajcie się ciepło! :)

PS.
Łosiu i Kycu: Bardzo dziękujemy Kamili Zielińskiej za przygotowywanie notek dotyczących tego konkursu. Kamila, jesteś konkreciara! :) Chcielibyśmy również podziękować jury - mamy nadzieję, że również się Wam podobało! :)

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze