Tak było na IEM 2018

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 08 Marzec 2018
  • Komentuj 1

Minęły już dwa wspaniałe weekendy IEM 2018. Zobaczcie krótką relację i wspaniałe zdjęcia, które będą przywracać nam wspomnienia z tego pracowitego, ale bardzo udanego czasu!

W pierwszy weekend zajęliśmy się grami i aplikacjami mobilnymi. Korzystając z telefonów Huawei ogrywaliśmy aplikacje związane z grami motorowymi (kycu i Patryk Krutyj) oraz aplikacje dedykowane zdrowemu trybowi życia (Lempiank). Do tego doszedł jeszcze turniej Hearthstone razem z Mkrrem, gdzie Mateusz grał przeciwko czterem różnym przeciwnikom jednocześnie. Wraz z NieDa-Radkiem pokazaliśmy też aplikację muzyczną, którą przetestowała publiczność na telefonach wyposażonych w program. 

Drugi weekend zaczął się już w piątek. Nasze panele rozpoczął Kromka, który mówił o przeszłości i przyszłości serii Battlefield. Później rozegraliśmy turniej w Battlefielda - każdy z uczestników miał trzy życia i w tym czasie musiał uzyskać jak najwięcej fragów.

Drugim punktem był Łosiu ze swoim panelem na temat gier o czasach II Wojny. Pogadankę zakończył quiz wiedzy historycznej prowadzony przez Łosia:

Sobota zaczęła się znowu od Łosia, tym razem mówił tylko o grach typu Battle Royale, ich popularności i przyszłości. Na koniec panelu rozegraliśmy turniej w PUBGa z udziałem Łosia i widowni.

Kolejną rzeczą w sobotę były dalsze pogadanki o Battle Royale, tym razem skoncentrowaliśmy się na Fortnite. Naszymi goścmi byli Rock, Niedaradek, CTSG oraz Kycu którzy spędzili kilka godzin na rozgrywce w Fortnite:

Niedziela zaczęła się od spotkania z Kycem, który rozgrywał mecze 1vs1 w NBA 2K17 z widzami. Następnie zorganizowaliśmy konkurs na rzuty do kosza, gracz z największą ilością trafień wygrywał nagrodę.

Po Kycu na scenę wszedł Graba, który poprowadził oraz skomentował turniej w FIFA 18. Dzień zakończyliśmy z Formułą 1 i Patrykiem ''Krucz44'' Krutyjem, jednym polskim zawodnikiem w esportowej Formule 1. Patryk pokazał, jak odpowiednio pokonywać tor wyścigowy, jaką trzymać linię jazdy i powiedział o smaczkach związanych z F1. Na koniec odbył się mini wyścig dla widzów - najlepszy czas na torze w Spa wygrywał wyścigową kierownicę do grania.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze