Gamingowe Mikołaje 2019 Głosowanie!

  • Autor: jarock
  • Opublikowano: 22 Grudzień 2019
  • Komentuj 0

Zobacz wszystkie prace konkursowe - LINK

Czas składania prac w konkursie Gamingowe Mikołaje 2019 dobiegł końca! Spłynęło do nas 14 fantastycznych prac w które włożono całą masę serca. My jako jury wybierzemy swoje typy, ale mamy też dla Was zadanie! Musicie oddać swoje głosy na nagrodę publiczności!

Nagrodą jest bardzo fajna - zwycięzca otrzyma klawiaturę z portfolio firmy SPC, którą będzie mógł sam wybrać! Dodatkowo, zdobywca tej nagrody otrzyma pakiet gier ufundowanych przez GOGa!

Waszym zadaniem będzie zagłosowanie na każdą pracę, która się Wam podoba - dokładnie tak, możecie wybrać kilka! Głosy można oddawać do godziny 23:55 dnia 23.12.2019 (czasu polskiego). Całościowe ogłoszenie wyników odbędzie się pewnie jakoś po Świętach! Jesteśmy w kontakcie! Wesołych Świąt!

Zobacz wszystkie prace konkursowe - LINK

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze