Ziemniaczana skrzynka

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 03 Sierpień 2015
  • Komentuj 0

Stream #30DaysToPRO

''Otwieranie skrzynek'' - na tą frazę serce CS'owców zaczyna bić nieco szybciej. Nie inaczej jest z Ziemniakiem z ekipy #30DaysToPRO, który znalazł... no własnie, co?  Ktoś kto w Counter Strike'a nie gra mógłby się nieco zdziwić oglądając reakcję otwierających skrzynki ludzi. Zazwyczaj znajdziemy tam normalny przedmiot, który na nikim nie robi wrażenia. Ale, ale! Od czasu do czasu ze skrzynek wypadnie przedmiot będący obiektem pożądania tysięcy ludzi. Takie szczęście miał własnie Ziemniak, któremu udało się zdobyć piękną, czerwoną ''Rzeź''.
Przy okazji udało się też rozstrzygnąć zorganizowany przed domowników #30DaysToPRO mały konkurs. Walka była zacięta, a zwycięzców tylko dwóch.  Właściwie to należałoby napisać ''aż dwóch'' bo chłopaki przewidzieli osobne nagrody dla pań i panów. Wyróżnieni dostali od ekipy kubki oraz klucze do CS:GO. Do kogo powędrowały nagrody? O tym wszystkim opowie Wam Ziemniak, zapraszam!

Stream #30DaysToPRO

a10

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze