Ruszamy z Orange Video Fest!

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 16 Czerwiec 2016
  • Komentuj 0

ovf

Zobacz Orange Video Fest na żywo - startujemy w sobotę!

Ponad 250 twórców, w tym nasi JaRockowcy z Rockiem na czele, pojawią się w najbliższą sobotę w warszawskiej hali MT Polska, by wspólnie z Wami przeżyć trzecią edycję Orange Video Fest! Największe w naszym kraju spotkanie z YouTuberami rusza już w ten weekend. JaRock.pl ma przyjemność pełnić funkcję patrona medialnego całego wydarzenia. Na OVF będzie sporo czasu żeby spotkać najpopularniejszych streamerów z naszej ekipy!
Już w tę sobotę w Warszawie odbędzie się Orange Video Fest by LifeTube - III Edycja! Gorąco zachęcamy do odwiedzania... Opublikowany przez Ja, Rock na 15 czerwca 2016
Oprócz spotkania z twórcami będziecie mieli okazję także spróbować swoich sił w specjalnie przygotowanych turniejach w Counter-Strike: Global Offensive i League of Legends, które rozegrają  się na Scenie Gamingowej. Mile widziani są wszyscy gracze, nie tylko komputerowi. Organizatorzy przygotowują także sporych rozmiarów strefę dla fanów planszówek. Znajdzie się zarówno coś dla wprawnych graczy jak i totalnych amatorów, którym będzie podpowiadała ekipa tłumacząca zawiłe zasady niektórych gier. O dobry nastrój zadbają zespoły Chwytak & DJ Wiktor oraz Letni Chamski Podryw, a sztuką iluzji oczaruje Was Magic of Y. Całą imprezę poprowadzi dla Was Łukasz Jakóbiak z kanału 20m2 Łukasza. Przypominam, że startujemy w sobotę o godzinie 10:00. Jeśli jeszcze nie macie biletów na event to dostać je możecie tutaj. Jest też inny sposób na zdobycie wejściówki - trzeba obserwować nasz jarockowy fanpage bo jeszcze dziś wieczorem wystartuje konkurs, w którym rozdamy pięć biletów! Widzimy się na hali MT Polska, do zobaczenia!

Zobacz Orange Video Fest na żywo - startujemy w sobotę!

ovf

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze