Wygraj dodatek do gry ETS2: ITALIA

zrob screenshot

Przygotowałem dla Was mały konkurs w którym do wygrania jest dodatek do gry Euro Truck Simulator 2: ITALIA (dodatek zostanie wysłany do zwycięzcy w dniu premiery)

Co zrobić aby wziąć udział?

 1. wykonać screenshot w grze Euro Truck Simulator 2,
 2. udostępnić go u siebie w aktywnościach na Steam (przykład)
 3. przesłać link do tej aktywności wraz z screenshotem (plik obrazka) na email [email protected] dodając w tytule słowo ITALIA (nie jest to wymagane ;)

Jaki powinien być screenshot?

Dowolna dowolność. Może to być ładny widoczek/landscape, najciekawsze miejsce lub chociażby zabawna sytuacja na drodze. Licze na waszą kreatywność! :) Do screenshota możecie dołączyć krótką notatkę np. w jakim mieście "zdjęcie" zostało wykonane. Zrzut ekranu może zostać wykonany w rozgrywce solo jak i w multiplayer (tak, zmodowana gra też jest dozwolona :) Ważnym jest że każdy z Was może przesłać tylko jedną pracę (jeden screenshot)

Kto może brać udział w konkursie?

Wszyscy posiadacze oryginalnej gry Euro Truck Simulator 2 w wersji na Steam.

Kto to ocenia?

Społeczność! Tak, to Wy decydujecie który screenshot powinien wygrać w konkursie. Cała akcja będzie odbywała się na facebooku fb.com/kycugra. Do tego celu stworze galerię, w której umieszczę nadesłane przez Was zrzuty ekranu z gry wraz z Waszym nickiem Steam, a społeczność (czyli Wy ;) oceniacie prace reakcjami (lajki, serduszka i inne).

Do kiedy trwa konkurs?

Screenshoty należy wysyłać do 5 listopada, do godziny 23:59. W poniedziałek (6 listopada) utworzę galerię na facebooku fb.com/kycugra i tam umieszczę wszystkie Wasze zrzuty. Tego dnia rozpoczyna się też głosowanie na nadesłane screenshoty. Rozstrzygnięcie konkursu i wybranie zwycięzcy nastąpi 11 listopada 2017 a wynik zostanie podany na fanpage fb.com/kycugra.

Kto wygrywa?

Wygrywa ta osoba, która do dnia 10 listopada (do godziny 23:59) pod swoim zdjęciem umieszczonym w galerii zbierze najwięcej różnych reakcji (lajków, serduszek itp).

To nie koniec...

Jest spore prawdopodobieństwo, że pojawi się dodatkowa nagroda lub nagrody nagrody związane z ETS2, ale o tym wkrótce :)

Życzę powodzenia! :)

 

Regulamin konkursu

 • Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest akceptacja tego regulaminu
 • Zrzut ekranu musi być ściśle powiązany z grą ETS2
 • Zrzut ekranu musi zostać wykonany w grze ETS2 a następnie udostępniony w zrzutach ekranu na swoim profilu, w chmurze Steam.
 • Zrzut ekranu może zostać wykonany w rozgrywce solo jak i w multiplayer. W grze mogą być zastosowane modyfikacje (mody)
 • Zrzuty ekranu można przesyłać do 5 listopada, do godziny 23:59 na email [email protected]. Wiadomość powinna zawierać: zrzut ekranu w postaci pliku oraz link do udostępnionej aktywności Steam na swoim profilu wraz z tym zrzutem ekranu (przykład)
 • Zrzut ekranu wulgarny, rasistowski, itp. nie będzie brany pod uwagę
 • Każdy uczestnik może przesłać tylko jeden zrzut ekranu (powielone zrzuty ekranu nie będą brane pod uwagę)
 • Przystępując do konkursu Uczestnik wyraża zgodę na opublikowanie jego zrzutu ekranu w Internecie. Link do galerii zrzutów ekranu zostanie udostępniona na fanpage organizatora fb.com/kycugra
 • Organizator zobowiązuje się na wysłanie nagrody do zwycięzcy w dniu premiery dodatku ITALIA do gry Euro Truck Simulator 2 w formie kucza Stem lub Steam Gift
 • Konkurs ma charakter rozrywkowyZawartość panelu

Zawartość paneluZawartość paneluZawartość paneluZawartość paneluZawartość paneluZawartość paneluZawartość paneluZawartość paneluZawartość paneluZawartość panelu

billon.me/kycu85

Donacja przez billon - Spróbuj nowego sposobu płatności BEZ PROWIZJI! korzystając z aplikacji mobilnej billon

Kliknij tutaj aby pobrać aplikację billon.live/pl/pobierz-aplikacje/

Zawartość panelu

Polecam:

kycu