Krwawy Pałac rozwarł wrota piekieł

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 01 Kwiecień 2019
  • Komentuj 2

O aktualizacji Bloody Palace Pefrix pisał dla Was przy okazji swojej recenzji Devil May Cry 5. Wiedzieliśmy, że pojawi się ona na początku kwietnia, jednak wybranie dzisiejszej daty było dość ryzykowne. A co jeśli to żart?

Dla niedowiarków Capcom udostępnił zwiastun znanego fanom Dantego trybu Krwawego Pałacu. Jest on już otwarty, a zapraszają nas do niego zachęcająco mrugające neony. Który z bohaterów przetrwa do końca? Który przeżyje 101 fal wrogów na osobnych piętrach? Kto wejdzie na sam szczyt Bloody Palace, Dante, Nero, a może V?

A co najważniejsze, twórcy obiecali również tryb co-opa, którego fani mocno domagają się już od dłuższego czasu! Trzyosobowa drużyna może znacznie skuteczniej przedzierać się przez zamek pełen potworów, ale do tej pory nie potwierdzono, czy poziom trudności będzie skalowany ani w jaki sposób. Wolałabym, żeby wzmocnić statystycznie aktualnych wrogów, nie zwiekszając ich ilości. Ciasne przestrzenie raczej sprzyjają tej opcji, a jeśli faktycznie poziom trudności zacznie się skalować do liczby osób w co-opie, to walka będzie wymagała niezłego zgrania z ekipą.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze