Już dziś rusza Steam Summer Sale

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 21 Czerwiec 2018
  • Komentuj 2

Koniec roku szkolnego? Sesja zaliczona? Krótki urlop? Jeśli na choć jedno z tych pytań odpowiecie twierdząco, to znaczy, że macie teraz nieco więcej czasu na granie. A jeśli brakuje Wam nowych gier, to już dziś o 19:00 naszego czasu Steam odpala swoją wielką wyprzedaż.

Wielkie odliczanie do rozpoczęcia najlepszego z punktu widzenia gracza okres (choć może Wasze portfele będę miały inne zdanie). Tradycyjnie nie wiemy co w tym razem, z rozkazu naszego władcy Lorda Gabena, trafi do promocji. Nie mniej jednak nie bądźcie w szoku, kiedy Wasza ulubiona gra dostanie kilkadziesiąt procent zniżki.

Jak zawsze problemem będzie wybór tej jednej, choć pewnie znajdą się tutaj tacy, którzy nie zawahają zostawić w Valve nieco pokaźniejszą sumkę. Zresztą teraz możecie sprawdzić na Steamie ile pieniędzy wydaliście na gry. Jak to zrobić? Sprawdźcie tutaj.

Równie tradycyjnie nie wiemy jeszcze jak długo potrwa letnia wyprzedaż. Zwykle jest to około dwóch tygodni, więc czasu do namysłu powinno Wam wystarczyć. Tylko, cholera, nad czym się tu zastanawiać? Lecimy na Steama!

 

[źródło: whenisthenextsteamsale.com]

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze