Widzieliście już kolekcję Rocka na GoGu?

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 05 Czerwiec 2018
  • Komentuj 0

Zobacz kolekcję Rocka na GoGu

Trwa Letnia Wyprzedaż na GoGu! Znajdziecie tam całą masę mocno przecenionych gier, ale najlepszą kolekcję (wink wink) otrzymał oczywiście Rock. Fallout 3: Game of the Year Edition, Shadow Warrior, Beat Cop czy Cuphead czekają na graczy w bardzo sympatycznych cenach. 

Wakacyjne szaleństwo można powoli zaczynać!

Wakacje już za pasem i warto by się zastanowić co zrobicie z taką masą wolnego czasu. Kogo ja oszukuję, najpewniej będziecie grać (i chwała Wam za to) warto więc powoli rozglądać się za tytułami, które zapewnią Wam rozrywkę na długie letnie wieczory.

Wraz z GoGiem i Rockiem przygotowaliśmy dla Was listę trzydziestu gier, które naszym zdaniem są warte Waszej uwagi. Co mamy dla Was dokładnie? Choćby hit ostatniej jesieni w postaci wymagającej platformówki Cuphead (61,35 PLN). Platformówki to nie Wasza bajka? To może wolicie eRPeGa w postaci Pillars of Eternity II: Deadfire - Deluxe Edition (193,49 PLN)? Znowu pudło? W takim razie powinniście nadrobić zaległości i zagrać w nieśmiertelne The Walking Dead od Telltale! Sezon pierwszy i drugi to łączny koszt 40 złotych, a za dodatek The Walking Dead: Michonne zapłacicie 14,99 PLN.

W kolekcji Rocka znajdziecie jeszcze Elexa (94,88), Prison Architekta (21,49) czy Shadow Warrior 2 Deluxe za 80,59 PLN. Dla fanów postapo znajdzie się z kolei Metro 2033 Redux za 17,99 PLN. Jak widzicie jest z czego wybierać i każdy powinien znaleźć w ofercie GoGa coś dla siebie. 

Zachęcamy też do przeglądnięcia całej kolekcji Rocka na GoGu, jeśli nic z prezentowanych tytułów Was jakoś specjalnie nie zachęciło. Miłego grania!

Zobacz kolekcję Rocka na GoGu

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze