Ile wydaliście na gry?

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 19 Czerwiec 2018
  • Komentuj 15

Nie jedno z nas wstydzi sie przyznać do swojego zakupoholizmu. Najgorsze są te wyprzedaże... Wstrętne kusicielki zniżki i ich procenciki na końcu! Żodyn się nie powstrzyma, gdy widzi tytuł przeceniony o 80%. Jak żyć Gaben, pytamy, jak żyć?!

Czasami lepiej nie wiedzieć, ile pieniędzy poszło na nasze pasje. Patrzę na mój komputer, potem patrzę na astronomiczną ilość kosmetyków, i znów na komputer, a potem chce mi się płakać. Słabi jesteśmy, my ludzie, naprawdę słabi. 

To pewnie portfel gracza CS:GO :D

Nie martwcie się jednak, Steam przybywa z odsieczą, by uratować nasze portfele. Nowe narzędzie w rękach króla G pozwoli sprawdzić nam wszystkie środki, jakie wypłynęły z naszego konta na zasoby Steama. I nie zdziwcie się, jeśli te sumy będą pokaźne. 

Najgorsze jest to, że ten ciąg cyfr to jedynie ułamek kwoty, jaką wydaliście w życiu na rozrywkę. Steamowy kalkulator nie zlicza bowiem ani Humbli, ani pudełek, ani innych sklepów, w których sypnęliśmy groszem.

SPRAWDŹ ILE HAJSU PRZEBALOWAŁEŚ NA STEAMIE!

I jak, bolało?  :D

[Źródła: steampowered.compcgamer.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze