The Crackpet Show debiutuje za chwilę!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 14 Grudzień 2021
  • Komentuj 0

The Crackpet Show pojawi się na Steam w usłudze Early Access już 16 grudnia. Już premierowa wersja zapewnia kilka godzin zróżnicowanej zabawy, a w kolejnych tygodniach planowane są nowe aktualizacje. Będzie się działo!

The Crackpet Show debiutuje 16 grudnia!

The Crackpet Show to napakowana akcją rogalikowa strzelanka, w której zmutowane zwierzaki walczą w niezwykłym reality show, zwalczając swoich oponentów przy użyciu wymyślnych broni. Gracze mają za zadanie wybrać swojego stworka, dobrać sprzęt i ruszyć na przeciwników, aby zdobyć fame i hojnych sponsorów.

Gotowy na uderzenie sławy? Jeśli tak, bierz broń i dołącz do najbardziej brutalnego reality show... w historii brutalnych reality show! Jako uczestnik, musisz strzelać, niszczyć i przedzierać się przez setki wrogów w drodze na szczyt.

Nie przerażą cię chyba wielcy bossowie, którzy bez trudu zamienią Twoje wnętrzności w zewnętrzności - bez najlepszych perków i broni się nie obędzie. Rozrzuć lawę po planszy, zamień się w berserkera, a Twoje pociski niech odbijają się między przeciwnikami. Tak, wszystko naraz! Nie zabraknie więc okazji, by zmienić swojego wojowniczego zwierzaka w pełną furii maszynkę do zabijania.

Będziesz jednak umierać. Takie jest życie, a nie zmieni tego nawet rail gun. Ale kto by tam przejmował się śmiercią, skoro publika szaleje za tobą? Zresztą, w odróżnieniu od prawdziwego życia, możesz coś zrobić z otrzymanymi like'ami. Zdobyty fame pozwoli ci ulepszyć przedmioty, perki, aby zadawać jeszcze więcej obrażeń. Nie musisz się obawiać nudy: każdy odcinek jest generowany losowo i zaskakuje niczym zima drogowców!

Kiedy już zbudujesz swoją pozycję w show businessie, zaproś swoich znajomych, aby zagrać w co-opa nawet dla czterech graczy! Grajcie taktycznie i współpracujcie lub dajcie sobie w zęby za kradzież power-upów - wszystkie chwyty dozwolone, a każdy pomysł jest dobry, dopóki jest zabawa.

To jak, podpisujemy kontrakt? Jeśli tak to zajrzyj tutaj.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze