Fling to the Finish z wybuchową aktualizacją

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 12 Październik 2021
  • Komentuj 0

Fling to the Finish, budujące (lub niszczące) przyjaźnie kooperacyjne wyścigi, w których dosłownie nie da się uciec od swojego partnera, otrzymały nową, bombową aktualizację. Fling to the Finish dostępne jest na Steam w ramach wczesnego dostępu, wraz z darmowym demem, które pozwala dołączyć do tej zakręconej zabawy.

Fling to the Finish z wybuchową aktualizacją

W Fling to the Finish urocze splecione elastyczną liną postacie biorą udział w wyścigach po kolorowych skomplikowanych trasach z paskudnymi pułapkami. Podstawą sukcesu jest dobra współpraca, bez niej nie da się dotrzeć do mety pierwszym.

W nowym trybie gracze muszą wystawić swoje umiejętności na próbę i poruszać się po wyboistej trasie jednocześnie nosząc bombę, która obciąża linę. Nowy tryb Bomb Run można odblokować w trybie kampanii, wykonując poprzednie wyzwania, takie jak Duck Hunt lub UFO Race.

Aktualizacja dodaje również dwie nowe postacie do odblokowania, wraz z unikalnymi skórkami: Graj jako uroczy, staromodny telewizor lub jako szybki jak błyskawica samochód. Gracze, którzy chcą sprawdzić Fling to the Finish za darmo przed zakupem, mogą już teraz pobrać darmowe demo dostępne na karcie Steam gry.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze