Postal 4 zadebiutował znikąd. Tak o!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 15 Październik 2019
  • Komentuj 1

Ostatnie kilka lat to w przemyśle growym oraz filmowym czas odkurzania starych marek. Z jednej strony mamy reworki/remastery, a z drugiej kontynuacje. Do tego trendu wpisuje się również najnowszy Postal, którego premiery chyba nikt się nie spodziewał.

Postal 4 już dostępny na Steam w Early Accessie

Poważnie, czy ktokolwiek oczekiwał Postal 4? Wątpię. Czy ktokolwiek spodziewał się, że gra udostępniona zostanie nagle, bez zapowiedzi? Tym bardziej chyba nikt. Zatem śpieszę z informacją, że Postal 4 jest już dostępny na Steamie w ramach Early Accessu.

W zasadzie, czy muszę dodawać coś więcej? Trafiamy do nowego Edensin, w którym Postal Dude z Champem będą siali chaos w ramach sandboksowej rozrywki. W ciągu pięciu dni mamy listę obowiązków do wykonania i wszystkie z nich będą niecne. Lepszego bowiem słowa na opisanie strzelania połączonego z sikaniem, zwyczajnie nie ma.

Sami zdecydujecie, czy w Postal 4 postawicie na brutalność, czy obrzydliwość. Przykładowo Spurt’n’Squirt water gun może zostać napełniony wodą, benzyną lub moczem – Wasz wybór, Wasza odpowiedzialność. Zainteresowanych zapraszam tutaj.


Za powyższy wpis odpowiada PefriX, czyli ja.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze