Gry Activision Blizzard znikają z GeForce Now

GeForce Now to przyszłość. Tak samo, jak wszelakiego rodzaju usługi streamingowe, pozwalające na granie w dobrej jakości bez inwestowania w sprzęt rodem z NASA. Wiadomo, że technologia ta dopiero raczkuje i nie zawsze się sprawdza (patrzcie Gooogle Stadia), ale to zdecydowanie przyszłość. Geforce Now wypada w tym wszystkim całkiem nieźle, o czym poczytacie w tekście Bartosza Witoszki, który swojego czasu miał przyjemność testować wspomnianą usługę. Opcja ta jest teraz globalnie dostępna, ale zanim rzucicie się na nią to uprzedzam – gier Activision Blizzard tam już nie znajdziecie!


Activision Blizzard mówi NIE GeForce Now

Podczas debiutu gry wydawane przez Activision Blizzard dostępne były na GeForce Now. Ludzie testowali World of Warcraft i całość podobno działała całkiem sprawnie. Niemniej, to już przeszłość. Na życzenie Activision, gry obu firm zostały wycofane z usługi. Oznacza to, że nie pogracie w Call of Duty: Modern Warfare, Overwatch, Diablo 3, czy World of Warcraft (nie wspominając o innych produkcjach).

W przyszłości mogą one powrócić do GeForce Now. Na ten moment jednak trzeba będzie obyć się smakiem. Niemniej spokojnie, usługa wciąż oferuje ponad 1 500 tytułów, więc jest w czym wybierać. Trzeba też pamiętać, że nie jest niczym nowym znikanie gier z jakiejś usługi. Chociaż z drugiej strony usunięcie całego katalogu produkcji od jednego wydawcy? Coś musi być na rzeczy…

Rok 2020 nie zaczął się najszczęśliwiej dla Activision Blizzard

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze