Filmowe przygody Nathana mają nowego reżysera!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 15 Styczeń 2019
  • Komentuj 0

Może i filmografia Dana Trachtenberga nie jest spektakularna, to jednak jego dzieła mówią same za siebie. Początkujący reżyser pracował nie tylko przy Black Mirror (rewelacyjny epizod Playtest!!!), ale również stanął za 10 Cloverfield Lane, bardzo dobrym thrillerem sięgającym po najbardziej kultowe motywy z amerykańskiej pop kultury. 

Chociaż są to produkcje dość hermetyczne, to jednak nie mam wątpliwości, że z dobrym budżetem Dan zrobi z Uncharteda prawdziwe przygodowe arcydzieło. Tak, to właśnie on został nowym reżyserem Uncharted, po tym jak pod koniec zeszłego roku Shawn Levy postanowił porzucić projekt.

Dodatkowym plusem jest to, że Trachtenberg jest po prostu fanem Nathana Drake'a i serii Uncharted, a Sony już od 2016 roku, czyli od premiery Coverfield, brało pod uwagę właśnie jego.

Wygląda na to, że Sony ma jednak poważne plany wobec filmu, a opóźnienia wynikające ze zmian kadrowych i tak nie powstrzymają ich przed nakręceniem Uncharteda. Prace nad filmem mają ruszyć jeszcze pod koniec tego roku, co podobno kolidowało Levy'emu z grafikiem. Skoro jakieś terminy już są ustalone, to znaczy, że pozostaje nam tylko czekać na pierwszego klapsa. 

Przyznam, że już prawie skreśliłam filmowego Uncharteda, ale może warto dać mu ostatnią szansę? Więcej informacji powinniśmy otrzymać po premierze Spider-Man: Daleko od domu, która zaplanowana jest na 5 lipca.

[Źródła: variety.comppe]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze