Pokaz Death Stranding na E3?

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 23 Maj 2018
  • Komentuj 3

Sporo wskazuje na to, że podczas E3 Hideo Kojima w końcu będzie gotowy pokazać nam coś więcej ze swojego Death Stranding. Legendarny Japończyk robi to jednak w swoim, niezrozumiałym dla większości świata, stylu.

Death Stranding ciągle owiane jest tajemnicą, choć o grze wiemy już od dłuższego czasu. Ba! Dostaliśmy nawet kilka trailerów, ale właściwie dostarczały one więcej pytań niż odpowiedzi. Faceci noszący inkubator, w którym rozwija się dziecko, deszcz sprawiający zmianę upływu czasu, czy tajemniczy żołnierz grany przez Madsa Mikkelsena, to tylko niektóre z niezrozumiałych do końca rzeczy, jakie możecie zobaczyć na trailerach.

Tymczasem Hideo jest już chyba gotowy pokazać Death Stranding w pełnej krasie. Zobaczcie co napisał na Twitterze:

No dobrze, na co w takim razie patrzymy? Typowo dla Kojimy nie jest to obrazek, który mógłby cokolwiek dla nas znaczyć. No bo co wspólnego ma Death Stranding z mchem? Nie jest to zbyt jasne. Może chodzi o długowieczność i zdolność do życia w nawet najbardziej niesprzyjających warunkach? Tak serio to... cholera wie. Nawet zgromadzeni na Reddicie fani gry wydają się mieć problem z rozwiązaniem zagadki.

Jedni sugerują, że patrzymy na porośnięte mchem zwłoki, inni piszą, że mech był widoczny na jednym z trailerów gdzie wydawało się, że wspomniany już zwalniający czas deszcz nie ma na niego wpływu. Pojawiła się też teoria, że widoczny na zdjęciu mech jest po prostu pierwszym kadrem jaki zobaczymy na trailerze z E3.

Pokaz Sony zaplanowany jest na 11 czerwca. Death Stranding będzie jedną z czterech, obok Spider-mana, Days Gone i The Last of Us: Part 2, wielkich gier jakie będzie można zobaczyć na konferencji Japończyków. Wiemy na pewno, że Sony nie pokaże tam PS5, choć pokaz nowej generacji zbliża się wielkimi krokami. 

[źródło: twitter.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze