Uncharted stracił reżysera

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 21 Grudzień 2018
  • Komentuj 1

Nie najlepiej dzieje się z filmem Uncharted. Filmowa adaptacja gry o Nathanie Drake'u właśnie straciła swojego reżysera, Shawna Levy'ego, który porzucił projekt dla własnej, bliżej nieokreślonej komedii akcji ''Free Guy'' z Ryanem Reynoldsem w roli głównej. Sony zostało w kropce.

Z pewnością podejmują się poszukiwań nowego reżysera, ale czy jest jeszcze nadzieja dla filmu, który po raz pierwszy wspominany został w 2009 roku i od tego czasu dotkniety jest chyba jakąś klątwą?

Na pokładzie tego tonącego statku został samotnie Tom Holland, który być może wcieli się kiedyś w rolę Nathana. Jeśli jednak szybko nie znajdzie się kolejny reżyser, projekt może głośno upaść. 

Póki co jedyna szansa na obejrzenie filmowego Uncharteda to fanowska produkcja Live Action z Nathanem Fillionem w roli głównej. A może niech po prostu Sony wyłoży Fillionowi pieniądze na stół i niech on sam zajmie się filmowym Unchartedem? To już pozostaje chyba tylko w sferze marzeń.

[Źródła: gamesradar.comhollywoodreporter]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze