East Games United 2019 - co szykują organizatorzy?

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 17 Maj 2019
  • Komentuj 0

Poprzednia edycja przyciągnęła ponad 6 tysięcy zainteresowanych osób i ponad 1200 chętnych, by sprawdzić swoje umiejętności w topowych grach. Czy tegoroczna edycja pobije ten wynik? Zobaczcie jakie atrakcje szykują organizatorzy i partner wydarzenia Galeria Alfa w Białymstoku na East Games United!

Rok temu, na specjalne zaproszenie Galaktusa, razem z Asią wsiadłyśmy w pociąg i pojechałyśmy an drugi koniec Polski, byle tylko wziąć udział w tym wydarzeniu. Dlaczego jechałyśmyt aki kawał, by zobaczyć eport w podwórkowym wydaniu? Odpowiedź jest prosta i może zachęci wielu z Was do brania udziału w takich wydarzeniach. Emocje są podobne, a nie ma nic wspanailszego niż zobaczyć ludzi takich jak my, którzy wspólnie czerpią radość z rywalizacji i potrafią to robić zdrowo i z szacunkiem!


East Games United 2018 - Tak było rok temu na esportowym wydarzeniu Galaktusa!


Oprócz mnie z Jarocka pojawił się również Nexos, który poprowadził przez chwilę spotkanie. Wielu młodych ludzi ze wschodu Polski miało niepowtarzalną okazję, by przybić mu piątkę i zrobić selfie. 

Najważniejsze jednak było to, że na uczestników czekała moc nagród, świetne stoiska (zagrywałyśmy się z Aśką w Injustice i Mortala :D). Dodatkowo na wejściu do galerii stało spore stoisko vr do gry w Beat Saber, które już wtedy mnie urzekło i do tej pory marzę o takim zestawie (na Pyrkonie stałam 20 minut i oglądalam jak ktoś sobie grał, zazdrość bardzo).


Wydarzenie rozpoczyna się w przyszły weekend. Możecie wziąć udział w East games United 25 i 26 maja, a czekać na Was będą turnieje w Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends, FIFA19 oraz w Hearthstone. Oczywiście pojawi się wiele innych ciekawych tytułów i masa atrakcji. Podczas EGU 2019 rozegrany zostanie również turniej Tekken 7, który jest częścią prestiżowego Tekken World Tour o randze DOJO.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze