Otwarte Esportowe Mistrzostwa Słuchaczy Radia ESKA

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 15 Listopad 2022
  • Komentuj 0

Oficjalna premiera FIFA 23 już za nami. Gracze sukcesywnie ulepszają swoje składy i poprawiają taktykę, więc czas przystąpić do esportowej rywalizacji! Z radością ogłaszamy ESKA eCUP, czyli pierwsze Otwarte Esportowe Mistrzostwa Słuchaczy Radia ESKA. Otwarte dla wszystkich zmagania rozpoczęły się w listopadzie i potrwają do 17 grudnia. Pula nagród wyniesie 25 000 złotych!

Otwarte Esportowe Mistrzostwa Słuchaczy Radia ESKA

Dzięki tej inicjatywie jesień nie będzie kojarzyła się z wyłącznie z deszczem. Zachęcamy graczy do złapania za pady i zapisania się do ESKA eCUP. Kilkuetapowe zmagania na wirtualnych boiskach zwieńczy faza finałowa, w której zmierzą się ze sobą najlepsi uczestnicy turnieju. To jednak nie wszystko! Finały pierwszych Otwartych Esportowych Mistrzostw Słuchaczy Radia ESKA w ePiłkę będzie można oglądać w Internecie na żywo, na oficjalnym kanale facebookowym Radia ESKA. Będzie on również retransmitowany na Facebooku mistrzostw.

Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich osób spełniających podstawowe wymagania regulaminowe, jak chociażby posiadanie gry FIFA 23. Zawody rozgrywane będą na konsolach z wykorzystaniem funkcji crossplay. Zainteresowani ESKA eCUP mogą zapisać się do rozgrywek poprzez dedykowaną stronę internetową. Zapisy potrwają do 27 listopada włącznie.

Drugim etapem turnieju będą eliminacje online. Zmagania w tej fazie wystartują 29 listopada, a zakończą się 11 grudnia. Mecze toczone w tym czasie będą miały na celu wyłonienie ośmiu najlepszych zawodników, którzy awansują do finałów wydarzenia. W trzeciej fazie ESKA eCUP zobaczymy absolutnie najlepszych graczy turnieju. Finałowa ósemka stanie ze sobą oko w oko – offline – 17 grudnia.

Powodzenia wszystkim!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze