Zapraszamy na Gwent Challenger #3

  • Autor: Mateusz Chraniuk
  • Opublikowano: 25 Kwiecień 2018
  • Komentuj 3

Już w najbliższy weekend (28-29 kwietnia) czeka nas kolejny turniej Gwent Challenger (to już trzeci). Gwent Challenger to jeden z etapów turnieju Gwent Masters, który wyłonić ma mistrza świata w Gwincie.

Historii Gwinta nie trzeba tutaj specjalnie przedstawiać, a wszystko zaczęło się dość niewinnie, bo w Wiedźminie. Karciany Gwint bardzo szybko stał się ulubioną mini grą fanów produkcji CDP Red, często na dalszy plan zrzucając fabułę Wiedźmina. Kolekcjonerzy kart oszaleli i spędzali długie godziny w grze szukając godnych przeciwników do szybkiej partyjki w Gwinta. 

Wróćmy jednak do samego Gwent Challanger. Tym razem turniej odbędzie w klimatach Scoia'tael. Na potrzeby turnieju, krasnoludy użyczą jednej ze swojej kopalń, a będzie nią Kopalnia Soli “Wieliczka”. Jak często możecie pograć w karty kilkadziesią metrów pod ziemią i to jeszcze w zabytkowej kopalnii?

Zwycięzca otrzyma unikatowy pierścień w barwach Scoia'tael. Czy Freddybabes, zwycięzca poprzedniego Gwent Challengera, zdobędzie kolejny pierścień? A może trafi on na palec nowego zawodnika? Przypomnę, że poprzednie Gwent Challengery były w klimatach Nilfgaardu oraz Królestw Północy.

Cały turniej będziecie mogli obejrzeć tutaj. Start 28 kwietnia o godzinie 16:00!

Kto zostanie mistrzem kart? Przekonamy się w sobotę!

[źródło: Playgwent]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze