Oglądajcie Majora CS:GO z nami w ramach Watchparty!

#współpraca To ostatni Major w CS:GO! Kolejny tego typu turniej odbędzie się w przyszłym roku oraz ogrywane będzie już Counter-Strike 2. Dlatego to wyjątkowa okazja, aby zobaczyć najlepszych zawodników w kultowej grze. I właśnie dlatego zapraszamy na specjalne Watchparty – zobaczmy razem zmagania profesjonalnych graczy.

Major CS:GO trwa, więc zapraszamy na Watchparty!

20 maja zapraszamy serdecznie na streaming półfinałów Majora CS:GO, którego obejrzymy razem na wielkim ekranie. Wydarzenie odbędzie się w Scenie Kotłownia w Centrum Praskim Koneser w Warszawie. Jego organizatorem jest Ballantine's, we współpracy z Blast.TV. Wstęp tylko dla osób pełnoletnich – wejście jest za darmo.

W planach są dodatkowe aktywności, nie zabraknie również gości specjalnych. Na imprezie będzie można skosztować wyjątkowych koktajli Ballantine's. Całość startuje o 15:00, więc nie może Was zabraknąć. Pamiętajcie przy tym, że liczba miejsc jest ograniczona, więc kto pierwszy ten lepszy Więcej szczegółów tutaj.

Jeśli nie wyrobicie się 20 maja na oglądanie Majora w Warszawie, to zapraszamy również do Katowic. W tamtejszej Cybermachinie, 26 maja odbędzię się wydarzenie związane z Borderlands 3. Na miejscu spotkacie Łosia, Kromkę oraz Kyca, a także innych, znamienitych gości. Będą również konkursy z nagrodami, a także kosmiczne drinki! Imprezę poprowadzi sama Mad Moxxxi!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze