Legenda legend dla wszystkich

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 11 Wrzesień 2018
  • Komentuj 3

Wakacyjne wyzwania profesora Willowa już praktycznie za nami. Została ostatnia nagroda, która w formie eventu potrwa kilka tygodni. Start już 13 września, a oto lista zmian, które zmierzają do Pokemon Go.

Przede wszystkim, od 21 września pojawi się w ogólnodostępnych rajdach Mewtwo, legendarny pokemon, którego do tej pory można było złapac jedynie na Ex Raidach, na które wybrani trenerzy otrzymywali specjalne zaproszenia i przepustki (mi nigdy się nie zdarzyło osobiście, ale moi współlokatorzy owszem, chodzili). Rozglądajcie się więc, bo rajdy z tym pokemonem pojawiać się będą na normalnych rajdach do 23 października.

Druga świetna okazja do zdobycia pokemonów, które w normalnych warunkach są marzeniem wielu trenerów, to jajka z prezentów wysyłanych zaprzyjaźnionym trenerom. Z tych 7 km jajek od 13 września do końca miesiąca, będziecie mieli szansę, na wyklucie regionalnych pokemonów Taurosa (Ameryka) oraz Kangaskhana (Australia). Oczywiście może pojawić się również azjatycki Farfetch'd, ale jego można już było złapać przy okazji innego eventu, oraz Mr.Mime, czyli pokemon naszego regionu - Europy. 

Od czasu wprowadzenia nowych generacji rzadko widuje się na dziko pokemony z regionu Kanto. Pidgeye i Rataty to najczęściej wystepujące okazy, ale jeśli komuś brakuje w pokedexie stworzeń z pierwszej generacji, to od 13 września i spawn zostanie zwiększony zarówno w terenie, jak i rajdach. Wzrost ten potrwa do końca września.

Na koniec dodam, że wracają legendarne ptaki do rajdów, które złapać będzie można w wersji shiny od 13 do 20 wrzęsnia, czyli do samego pojawienia się Mewtwo w Gymach. 

P.S Jeśli ktoś chce dodać mnie do znajomych w Pokemon Go to podaje mój kod trenera! 

[Źródła;pokemongolive.com]

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze