Legendarne psy

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 02 Wrzesień 2017
  • Komentuj 2

Już dwa dni temu do Pokemon Go zawitały nowe legendarne pokemony. Liczna newsów i zmian szykowanych dla nas przez Niantic Labs jest jak zawsze zatrważająca.

Czasem ciężko nadążyć za Pokemon Go. Mimo codziennego odpalania gry, nie zawsze jestem w stanie wyłapać wszystkie istotne wiadomości. Na szczęście, twórcy apki regularnie rozwiewają niepewność graczy. Po ostatnich problemach z aktualizacją i działaniem raidów, szybko wypuścili poprawki, a dodatkowo podzielili się informacjami dotyczącymi zakończenia walk z legendarnymi ptakami: Lugią, Articuno, Zapdosem i Moltresem.

Na ich miejsce wejdą teraz psy legendy. Raikou, Entei oraz Suicune. Ku mojej radości, nie wprowadzą wszystkich jednocześnie, a dostępne będą regionalnie na miesiąc. Tym sposobem mieszkańcy Europy i Afryki mogą stoczyć walkę z ognistym Entei'em, Amerykanie z elektrycznym Raikou, a Azja i Oceania stanie się na cały wrzesień domem dla wodnego Suicune'a.

Po tym czasie (30 września) pokemony zamienią się miejscami, choć jeszcze nie wiadomo, który pies będzie dostępny w Europie jako następny. Dodatkowo w trakcie łapania rzadkich stowrków, możemy natrafić na tak zwane EX Raid. Niantic testuje aktualnie działania tych specjalnych specjalnych raidów i losowa grupa graczy otrzyma przepustki do ich sprawdzenia. 

Entei jako boss posiada 38628CP a w trakcie łapania jego maksymalne CP może wynosić 1930 (100% IV). Przeciętnie do jego pokonania potrzeba 6-7 graczy, jeżeli posiadacie pełen zestaw bardzo dobrych kontr to możecie pokusić się o walkę w 3-4 osoby. Bazowa szansa na złapanie Entei (oraz pozostałych bestii) wynosi 2% (wg portalu pokemon-go.pl)

Ruszajcie łapać Entei'a! Może w końcu uda mi się złapać jakąś legendę?

[Źródła: gamespot.compokemon-go.plpokemongolive.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze