Event Lunch Hour w Pokemon GO

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 08 Marzec 2019
  • Komentuj 4

W tygodniu ciężko zabrać się z ekipą na rajdy. Połowa siedzi w pracy, połowa siedzi w szkole, a ta trzecia cześć która gra solo i nie wlicza się w zestawienie jest kompletnie wykluczona. Część też mieszka za daleko od Gymów, żeby po powrocie z pracy czy szkoły wybrać się jeszcze na przydługi spacer do najbliższej siłowni Pokemon. Dlatego najlepiej jest połączyć ludzi, którzy grają w tym samym miejscu: pracy, szkole czy uczelni i własnie taki zamiar przyświeca Niantic przy wprowadzaniu eventu Lunch Hour.

Nawet jeśli w naszym biurze nie pracuje nikt, kto kochałby łapać japońskie stworki, to z pewnością w najbliższej okolicy już tak. Między godziną 12 a 13 w środę 13 marca pojawi się pierwszy event Lunch Hour, który ma wygonić pracowników i uczniów na dwór, w trakcie przerwy obiadowej. Jak? Zwiększając liczbę rajdów w Gymach. Możemy śmiało założyć, że w tym czasie każdy Gym w okolicy zostanie obstawiony stworem z 4 i 5 poziomu. 

Docelowo wydarzenie ma się pojawiać w każdym tygodniu, jednak Niantic chce najpierw sprawdzić, czy ich nowy pomysł na event z serii community wypali. Może się bowiem okazać, że żaden nawet najbardziej wytrwały trener nie poświęci ani minuty z przerwy obiadowej, żeby wyskoczyć na jedną walkę. Jak to wszystko będzie wyglądało i czy dostaniemy z tej okazji inne bonusy, jeszcze nie wiemy, ale przekonamy się już w środę.

Co myślicie o wprowadzeniu do Pokemon Go Lunch Hour i zwiększeniu liczby rajdów w godzinach obiadu? Podoba Wam się taka opcja, czy wolelibyście jakieś Supper Hour gdzieś w godzinach wieczornych?

[Źródło: pokemongolive.com]

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze