Niantic dotrzymało słowa

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 22 Grudzień 2017
  • Komentuj 0

Niantic wiele naobiecywało na ten rok, a że zbliżamy się do jego końca, to chyba czas zwrócić im honor. Dotrzymali słowa.

Przede wszystkim zapewniano nas o 3 wielkich aktualizacjach. I faktycznie, dostaliśmy nowy model rajdowania, doczekaliśmy się wprowadzenia legendarnych pokemonów i tych jeszcze rzadszych, które można było zdobyć jedynie otrzymując zaproszenie na specjalny Ex Raid. Niedawno wraz z trzecią generacją dostaliśmy również całkiem ciekawy system efektów pogodowych, a dzisiaj kolejne 20 pokemonów z III generacji trafiło do gry wraz ze świątecznym eventem.

A pokemonowe Boże Narodzenie prezentuje się tak:

+ 20 nowych pokemonów.

+ Boxy  z super incubatorami i star piece, czyli przedmiot, który zapewnia dodatkowy stardust przez 30 minut (paczki zmienią się 25 grudnia).

+ Wracają 6-godzinne lury.

+ Shiny Snorunt.

+ Dodatkowe 150 stardustu więcej, za złapanie pokemona z atakiem Present (eventowy Pikachu lub Delibird).

+ Mamy ''drugiego Magikarpia'' w postaci Wailmara, który ma osiągać imponujące rozmiary na mapie po ewolucji za 400 candy.

+ Kręcąc PokeStopem od 13 między 22 a 25 grudnia otrzymamy darmowy inkubator na jedno użycie.

Dodatkowo Niantic wprowadziło ulepszenie do trybu AR, niestety tylko dla iPhonów. AR+ pozwala pokemonowi przyczepić się do terenu, dzięki czemu (podobno) da się nawet obejść pokemona. Póki co na Androidy raczej nie doczekamy się takich możliwości, ale widać, że trzymają rękę na pulsie.

Wesołych Świąt Trenerzy Pokemon!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze