Pokemon GO Adventure Sync

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 26 Październik 2018
  • Komentuj 1

Wiele osób nie ma zbyt wielu okazji do spacerów i codziennego wykluwania jajek 10 km albo nabijania candy dla swojego Buddy. Codziennie granie ogranicza się dla nich do złapania kilku pokemonów i odłożenia telefonu. Chociaż nie rozwiązuje to problemu braku ekipy rajdowej, to większość ucieszy się z nowej aplikacji Niantic - Adventure Sync.

Aplikacja będzie działać w tle, by nawet przy wyłączonym Pokemon Go mierzyć przebyty dystans. Dzięki temu nawet z wyłączoną grą będziecie mogli wykluwać jajka i zbierać cukierki swoich towarzyszy. Adventure Sync będzie wysyłało powiadomienia, gdy jajko będzie gotowe do wyklucia, a nasz buddy znajdzie nam kolejne candy, byśmy mogli odebrać nagrodę i dalej naliczać kilometry.

Dodatkowo pojawią się misje tygodniowe, których głównym celem będzie właśnie wyrabianie odpowiedniego dystansu. Mają na nas czekać za to odpowiednie nagrody, jednak jakie, jeszcze nie wiadomo. Apka ma łączyć się również z innymi aplikacjami mierzacymi dystans. Apple Health na iOS oraz Google Fit na Androidzie.

Adventure Sync ma pojawić się niedługo.

[Źródła: gamesradar.compokemongolive.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze