Świński Nowy Rok

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 18 Styczeń 2019
  • Komentuj 6

Kwik. Kwik

Chrum. Chrum.

Dobra świnka.

I to właśnie świnia jest zodiakalnym znakiem tegorocznego Chińskiego Nowego Roku, który Overwatch co roku obchodzi nowym eventem.

Blizzard zaprasza na wspólne świętowanie, które rozpocznie się w najbliższy czwartek (jak zwykle zapewne w godzinach wieczornych).

Z tej okazji jak zwykle możemy spodziewać się wielu kosmetycznych dodatków, ale również powinien wrócić lubiany tryb capture the flag, który zadebiutował właśnie podczas tego eventu. Możliwe, że doczekamy się z tej okazji nowej mapy do tego trybu.

Chiński Nowy Rok będziemy świętować do 18 lutego, a już niedługo później, bo w kwietniu, wraz z wydarzeniem Archiwa pojawi się nowy tryb fabularny.

Już wyobrażam sobie legendarną, swińską skórkę dla Wieprza... :D

[Źródła: twitter.compcgamer.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze