Ditto złapany!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 24 Listopad 2016
  • Komentuj 0

Słabe, do czasu aż stanie oko w oko z najmocniejszym przeciwnikiem

Słaby, do czasu aż stanie oko w oko z najmocniejszym przeciwnikiem

Teraz już na prawdę możesz złapać je wszystkie. Ditto jest już w posiadaniu części trenerów. Charakterystyczna różowa plastelina w czarnymi kropkami zamiast oczu to nic innego jak ostatni pokemon, którego do tej pory nie dawało się nigdzie złapać, choć w plikach gry znaleziony został jako jedna z pierwszych tajemnic. Teraz już niczego nie zabraknie w waszym Pokedexie. Ostatnio Niantic wprowadzało trochę aktualizacji. Jedne bardziej jawnie od drugich inne zupełnie cichaczem. Dwa dni temu wypuścili małą aktualizację, nawet nie tyle aktualizację, co łatkę do bugów i kilka poprawek do mocy stworków. Jakież było moje zdziwienie, gdy okazało się, że był to kolejny tajemniczy krok, i od wczoraj niektórzy trenerzy przechwalają się w social mediach swoim Ditto.

Teraz trzeba łapać wszystko co wpadnie w zasięg radaru

Teraz trzeba łapać wszystko co wpadnie w zasięg radaru

Niantic już przyzwyczaja mnie powoli do tajemnic i dziwnych aktualizacji, po których samemu trzeba dochodzić prawdy co właściwie ulega w tej grze zmianie. Na tego wyjątkowego pokemona, który potrafi zamieniać się w swojego przeciwnika z równym jego CP (w grze, bo w oryginale zapamiętywał formy i mógł zmieniać się w co chciał jeśli już miał z tym kontakt). Jak go łapać? Wcale nie tak prosto. Licząc na szczęście i mając spory zapas Pokeballi. Ditto nie jest widoczny w żaden sposób. Pojawia się na mapie, owszem, ale kryje się pod innymi pokemonami. Dlatego jedyną skuteczną metodą jest tak na prawdę łapanie dosłownie wszystkiego co się rusza. Najlepiej szczury i gołębie.
Po złapaniu szczęśliwego Pidgeya czy Rataty pojawi się animacja, w której Ditto ujawni się nowemu trenerowi. Jest to pierwszy i niestety ostatni z tej serii pokemon jaki został wprowadzony do gry. Cieszy fakt, że Niantic cały czas dba o swoich trenerów. Ciągle dostajemy nowe aktualizacje, które dają masę radości i zachęcają do powrotu do grania nawet tych wybitnie znudzonych. Niestety, chwilowo nie zanosi się na nowe zmiany. Ja jednak wyczuwam, że grudniu również zaczerpną z tego nieschnącego źródełka dobrych pomysłów i sprawią nam świetny prezent gwiazdkowy. [Źródła: spidersweb.pl, gameinformer.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze