4 generacja zbliża się do Pokemon Go

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 10 Październik 2018
  • Komentuj 2

Region Sinnoh bogaty jest w małe, kolorowe potworki. Które z nich trafią do waszego Pokedexa? Szansę na złapanie nowych pokemonów dostaniemy już niedługo, bo Niantic opublikowało zapowiedź nowej, czwartej generacji kieszonkowych stworków!

Wraz z nowymi pokemonami do gry zmierzają spore zmiany w balansie eksploracji i walki. W trybie eksploracji twórcy planują zmniejszyć efekt pogody i zapewnić tym samym większą różnorodność. Tereny zielone i popularne miejscówki do łapania pokemonów również zostaną obdarzone większą liczbą spawnów.

Jeśli chodzi o walkę, to zaobserwujemy zmiany w systemie CP. Dostosowany zostanie poziom HP oraz wartości defensywne i stamina naszych pokemonów, by móc bardziej efektywnie walczyć na arenach przeciwko pokemonom z dużą wartością defense. 

Niantic planuje kolejne zmiany, jednak nie przybliża jeszcze ich szczegółów, ani nawet nie podaje daty premiery regionu Sinnoh. Możemy jednak założyć, że skoro pojawił się teaser, to doczekamy się kolejnych stworzeń jeszcze w tym miesiącu. Może tak jak było rok temu? Najpierw pojawią się pierwsze pokemony duchy na halloweenowym evencie, do których później dołączy reszta?

[Źródła:pokemongolive.comyoutube.com]

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze