Nowiutki trailer Chernobylite!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 07 Luty 2019
  • Komentuj 1

Polski survival-horror z unikalnym systemem craftingu? I to jeszcze w atmosferze stalkerowego Get Even? Trailer prezentuje się znakomicie, a  chociaż nie pokazuje wiele z technicznej strony gry, to klimatem kupi sobie wielu fanów.

W grze będziemy musieli stawić czoło najgorszym lękom byłego pracownika elektrowni, który po 30 latach od katastrofy wraca do Czarnobylskiej Strefy Wykluczenia. Aby przetrwać w świecie, gdzie koszmary są łagodniejsze niż rzeczywistość, możemy nawiązywać przydatne sojusze, a jednocześnie wpływać na losy innych stalkerów. Do tego rozbudowany system craftingu i swobodna eksploracja. Niby nic odkrywczego, a jednak w połączeniu z trailerem budzi ciekawość.

''Z każdą chwilą Twoje szanse na sukces maleją, kompani umierają, zapasy się wyczerpują, a niespodziewany wojskowy patrol może odkryć Twoją kryjówkę. Zagrożenia nadnaturalnego pochodzenia igrają z Twoją świadomością, przyjmując różne formy i sprawiając, że jest Ci coraz trudniej odróżnić prawdę od ułudy. Każdy nowy dzień to nowe wyzwanie stojące na przeszkodzie do odkrycia prawdy. ''

Wstępnie premiera zaplanowana jest na jesień tego roku, ale nie wykluczone, że będzie to Early Access. Chociaż patrząc po Get Even raczej nie ma obawy, że Polacy nie wyrobią się z Chernobylite na czas i wypuszczą produkt niedopieszczony.

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze