Sean Bean i promo do Hitmana 2

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 18 Październik 2018
  • Komentuj 2

Hitman 2 zadebiutuje już 13 listopada, czas więc na jakąś mocną promocję. Na kanale WBGamesUK pojawił się niepubliczny film z Seanem Beanem w roli głównej. Prawdopodobnie będzie to pierwszy cel Hitmana, pierwszy Elusive Target. Zobaczcie koniecznie trailer gry.

Hitman 2, ku dużemu zdziwieniu wszystkich, nie wyjdzie w odcinkach. Ten krok został pozytywnie odebrany przez fanów, jednak teraz twórcy mają nie lada problem z tym co mogą pokazać, a czego nie. Z pewnością nie chcą zdradzać wszystkiego, o tym zapewnia Travis Barbour.

''Mamy sześć lokacji, z których pokazaliśmy dwie. Ludzie widzieli dużą część Miami. Kolumbię dopiero zaczniemy prezentować. Reszty natomiast nie chcemy pokazywać ze zbyt wieloma szczegółami. Myślę jednak, ze ważne jest to, by ludzie wiedzieli na co czekają, co nadchodzi. Pojawią się więc rzeczy, które będą nawiązywać do lokacji i przedstawiać je bardzo szybko.''

Wielu fanów w komentarzach zapewnia, że tym razem nie pozwolą Seanowi zginąć, lub że zachowa swoją głowę na miejscu. Obawiam się, że niestety stanie się dokładnie odwrotnie. Ale trzeba przyznać, że trailer wyszedł całkiem ciekawy, a Sean Bean w roli złoczyńcy prezentuje się bardzo, bardzo dobrze! 

[Źródło:pcgamer.comyoutube.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze